ALSO garantē

Eiropas un Latvijas vadošais informācijas un komunikāciju tehnoloģiju un mājas elektronikas vairumtirdzniecības un loģistikas uzņēmums ALSO Latvia ir ieviesis jaunu garantijas zīmi Latvijā – „ALSO garantē”.

„ALSO garantē” apliecina, ka prece ar šo garantijas zīmes uzlīmi ir:

  • ar drošu ražotāja izcelsmi;
  • ievesta un izplatīta mazumtirgotājiem Latvijā pēc godīgas uzņēmējdarbības prakses priekšnosacījumiem - par preci ir nomaksātas visas likumā noteiktās nodevas un nodokļi;
  • atbilstoša Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma prasībām.

„ALSO garantē” labās prakses principi

„ALSO garantē” zīme apliecina, ka iegādātai precei ir droša izcelsme, zināms ražotājs un skaidrs piegādes ceļš no ražotāja līdz pircējam.

Precēm ar „ALSO garantē” zīmi ir ražotāja garantija. Tas nodrošina patērētāju tiesību ievērošanu situācijās, ja IT&T mazumtirdzniecības vietas pēc preces iegādes ir bankrotējušas un nespēj pildīt likumā noteiktos pienākumus.

Preces ražotājs un/vai ALSO Latvia apņemas bez atlīdzības novērst preces neatbilstību garantijā norādītajā apjomā, gadījumā, ja pārdevējs ir bankrotējis un nespēj pildīt saistības.

Apliecinot godīgu uzņēmējdarbības praksi, par preci ir nomaksātas visas likumā noteiktās nodevas un nodokļi, tai skaitā - PVN, dabas resursu nodoklis, nesēja atlīdzības nodoklis un muitas nodevas.

ALSO Latvia ir noslēgusi līgumus ar ražotājiem par piegādāto preču apsaimniekošanu - savākšanu un reģenerāciju normatīvajos aktos noteiktajā apmērā par iepakojumu, elektroniskajiem un videi bīstamajiem atkritumiem.

ALSO Latvia aicina arī citus tirgotājus rīkoties saskaņā ar Latvijas Republikas likumdošanu, garantējot drošas izcelsmes IT&T preču un sadzīves elektronikas tirdzniecību Latvijā.


 

Par ALSO

ALSO ir viens no Eiropas vadošajiem informācijas un komunikāciju tehnoloģiju (IKT) un mājas elektronikas vairumtirdzniecības un loģistikas uzņēmumiem. ALSO darbojas 7 Eiropas valstīs. Ar nosaukumu ALSO pazīstams Šveicē, Vācijā, Somijā, Norvēģijā, Igaunijā, Latvijā un Lietuvā. 2008. gadā ALSO neto apgrozījums sasniedza 4851.3 milj. Šveices franku (CHF), kopējais darbinieku skaits - 1658.
Uzņēmums ALSO ir dibināts 1984. gadā, tā galvenā mītne atrodas Šveicē. 1986. gadā ALSO kļuva par publisku akciju sabiedrību.

ALSO Latvia

ALSO Latvia ir datortehnikas, telekomunikāciju un sadzīves elektronikas vairumtirdzniecības uzņēmums, kas ir dibināts 1995. gadā. Līdz 2000. gada beigām tas darbojās ar nosaukumu CHS Rīga, līdz 2010. gada 12. aprīlim - ar nosaukumu GNT Latvia. Kopā ar Šveices, Vācijas, Somijas, Norvēģijas, Lietuvas un Igaunijas ALSO Grupas uzņēmumiem veido lielāko reģiona elektronikas izplatītājfirmu grupu. ALSO Latvia nodrošina vairāk nekā 100 pasaules vadošo ražotāju preču piegādi. Mūsu klienti ir vairāk nekā 600 Latvijas uzņēmumi.

   
ALSO
ALSO garantē

KONTAKTI

ALSO Latvia SIA
Liliju iela 29, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167, Latvija
Tālr: +371 67018333 Fakss: +371 67018301 E-pasts: LV-Office@also.com